Aktuality

11.09.2011   
V sobotu jsem se účastnil 17 ročníku sudety tour, 115 kilometrů terénem na kole jsem ujel za 9 hodin 48 minut ve své kategoriji jem se umístil na 127 místě a celkově 526 , učastníků bylo celkem přes 1500.Moc pěkný závod ,ale hodně náročný na výdrž...
11.09.2011   

Tak MMSR 2011 je minulostí ,do Sverepce jsem odjížděl s nataženými vazy v koleně a ukončenou léčbou antibiotiky po klíštěti .Rozbor krve dopadl dobře ,ale natrénováno nemám, tak jak bych chtěl.Krásné počasí a dobře připravená trat ,velké výjezdy,prudké sjezdy a skoky to je Sverepec.Celkově v pátém závodě jsem skončil na 14 místě a získal tak 13 bodů.

 

14.08.2011   

Tak jsem doma, Filip je moc fajn kluk a dal mě pořádně zabrat.První den jsme dřeli zatáčky a zase zatáčky .Bylo nás pět a tak měl dost času na každého.Organizace včetně obědu byla bezvadná.Večer jsem toho měl plné kecky,ráno bylo hned a zase zatáčky a pořád zrychli a ještě jednou máš tam rezervu a zrychli.Od devítí do sedmnácti hodinu na oběd a dvacetiminutové přestávky.Tatka říkal ,že bylo neuvěřitelné co ze mě na rozbité písečné trati dostal za výkon, ten rozdíl byl velký.Ted aby to ještě vešlo do krve a zase budu o něco rychlejší.Trochu smůla něco mě kouslo ,klíště jsem nenašel ,ale flek jako kolo  a jsem na antibiotikách, je to pech,ale snad to bude dobré.

05.08.2011   
Ahoj všichni .tak o víkendu na soustředění do Břeclavi s Filipem Neugebauerem.Moc se na to těším Filip je třída mistr německa jezdíl svět atd,Tak zatím čus a pak dám vědět jaké to bylo.
01.08.2011   
No tak už jsme dorazili ,trat ve Vislance je moc pěkná .hodně se tam snaží.Účast opravdu mezinárodní poláci ,ukrajinci, madaři, domácí slováci a samozřejmně češi. V mx1 se objevil Kornel Neméth, Martin Michek,Jirka Čepelák ,je to samozřejmé v čechách nic nebylo a velká finanční prémie pro první tři vyhlášená pro tento závod přilákala i tyto jezdce. Jak jsem napsal ,tak to také dopadlo v pořadí MX1. Ve Vislance tři týdny pršelo a trat byla totálně rozbahněná,ale povrch je hlína s velkým množstvím kamení a tak to bylo docela sjízdné ,počasí se umoudřilo a celý den jen tak trochu mžilo.Na měrěný trénink jsme obuli tvrdou Inovu a zajel jsem 17 čas což v hlubokých kolejích a obrovských kalužích bylo docela dobré.V první rozjíždce jsem prohrabal na startu v hlubokém bahně a tak jsem musel postupovat od zadu ,docela to šlo ,dostal jsem se až na jedenácté místo ,ale potom došla síla a dojel jsem na 17 místě.Druhý start byl o poznání lepší a na pekelně rozbité trati se mě jelo moc dobře a vybojoval jsem si 12 místo.Celkově jsem se v MMSK posunul před posledním závodem ve Sverepci na 11 místro.
29.07.2011   
Čtvrtý závod se jede 31.7 až ve Vislance  je to dálka tak zítra vyrážíme zatím jsem průběžne  MMSR na třináctém místě.
29.07.2011   

Po třetí jsme vyrazili na MMSR až do Mníšku nad Hnilcom .Pro mě velká neznámá nikdy jsem tam nejel,ale podle historie se tam jezdila republika .Cesta šla až do Popradu pak posledních 20 kilometrů děs. Vypadalo to že se nám rozsype auto.Trat tedy opravdu nádherná ,takové kopce u nás nejsou.Po obhlídce trati, která byla moc pěkně upravená se nám začala docela líbit.Odhadovali jsme ,že závod bude hodně rychlý a náročný ve sjezdech ,které teda byly opravdu prudké a dlouhé.V tréninku mě přestala vypínat hydraulická spojka tak jsem musel mačkat dvakrát.Spojku jsme částečně opravili a v kvalifikaci jsem zajel 10 čas,ani jsem s tím moc nepočítal takové výjezdy a sjezdy v čechách nejsou ,tak jsem to pořád zkoušel,ještě že pořadatelé nasadili 30 minut na zajetí časů.První závod jsem odstartoval špatně a z předposledního místa jsem dojel na jedenáctém místě.Druhý závod jsem odlepil o troch lépe a dojel opět jedenáctý.

29.07.2011   

Druhý závod MMSR se konal ve Velkých Uhercích na známé přírodní trati.Do závodu jsem se dostal 12 časem .První závod jsem odlepil ze startu dobře a jezdil jsem na 13 místě v polovině se mě povedlo předjet dva předemnou a bylo to pěkné 11 místo.Druhý závod to bylo podobné a dojel jsem 12 dost vyčerpaný ,protože trat bylo opravdu hodně nakropená a smekalo se to jako na ledě.

29.07.2011   

Mezinárodni mistrovství Slovenké republiky začalo jako každý rok na kameném kopci v Myjavě 1.5.2011.Hodně jsem se těšil ,trénovat jsem letos začal až v březnu dříve mě to lékaři nedovolili .Forma tedy ještě nic moc,ale snad to bude dobré.Do závodu jsem se dostal až 24 časem.První rozjíždka na moc pěkně upravené trati byla dost náročná protože začalo hodně pršet a trat se hodně rozbahnila .Dojel jsem na 24 místě bez bodů.V druhé rozjíždce jsem odstartoval dobře a dojel na 20 místě pro jeden mistrovský bod.Takže první bod MMSR

.

Copyright 2005 www.frencl.com, all rights reserved